Yorkshire Terrier İçin Tüy Macunu

musallath

Herkese huzurlu mutlu gunler dilerim. Benim 1 yaşında Yorkshire terrier kopegim var. Teacup boy (kedinin yarisi kadar). Tüyleri icin macun almak istiyorum ama ne sıklıkla ne kadar kullanmalıyım (genel olarak deil küçük ırk tescuo boy icin) ve ne kdr etkili olur kullanan bilgisi olan var midir ?

4 CEVAP

Shaco

sadece tüy için değilde genel olarak multivitamin daha iyi hem bağışıklılık sistemine hemde tüylerede etki ediyor ben bunu almıştım yavruyken kısa tüylü köpeğim ama tüy dökülmesi ve parlaklığı arttı diyebilirim https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/gimdog-multivitamin-macunu-50gr.html bunu kopyalayıp yapıştırın

Shaco

mavi çıkmış tıklayabilirsiniz

Shaco

macun türü fark etmez büyük küçük köpek ayırımı olmaz vitamin bu sadece dozunu ona göre ayarlarsınız teacup ise çok az 2 fırt yeter diyebilirim 2 gün ara ile

musallath

Herkese teşekkürler multivitamin deniycem umarim iyi gelir ????