Neden Kusuyor?

GamzeUmucu

Merhaba 9 aylık köpegim var son birkaç gündür hergün sıvı salyalı ve köpük şeklinde kusuyor taşındığım yerde veteriner yok ve buraları bilmediğim için gidemiyorum neden kusuyor olabilir?

3 CEVAP

ozgeoner2111

Zehirlenmiş vb. bir çok neden olabilir. Çok genç köpeğiniz, başına bir şey gelmesin.Lütfen nerede oturuyorsanız bir veteriner araştırın. Bu sayfada da veteriner klinik bilgileri var. Yada hangi şehirde yaşıyorsunuz söylerseniz yönlendirme olarak yardımcı olunur.

ozgeoner2111

Üzgünüm hiçbirimiz veteriner değiliz. Patili dostunuz önemli bir sağlık sorunu geçiriyor olabilir..veteriner de görmeden bir şey diyemez haliyle. Sayfanın veteriner klinik kısmı var. Tekrar ivedi veterinere götürmeye bakın

GamzeUmucu

Nasıl bir yere geldim bende anlamıyorum baktım buradanda fakat oturduğum yerde klinik yok eşim burda değil yaşadığım yeri bilmiyorum :( daha önceki götürdüğüm veterinere sordum oda birkaç soru sordu daha sonra cevap vermedi ne yapacağım bilmiyorum sok çare buraya sormak istedim:( evde yapabileceğim birşey varsa bilen yazarsa çok sevinirim