Bonnie Kitten

bngcat

Nasıl mamadıur sizce?

29 CEVAP

bngcat

Yani 1 kilo mamaya 15 TL verebilirim demek istedim.Tabi daha az olursa daha kolay olur.BonaCibo ve mystic arasındayım MyStic güzele benziyor.mystic Somonlu mama alsam yavru,anne ve diğerleri yer mi?

hepsini bilmiyorum ama jungle ve whiskası direkt eleyin berbat mamalar (vet görüşü)

Appetite son kararim:DD

Anonymus552223

300 500 gramlik mamalar almak hicc mantikli degil. 1 ogunde biter kargocuyu eve getirtdigine degmez

Anonymus552223

*********dan alin. 1 er kilo seklinde 15 kilo alirsaniz hem bayatlamaz hem de kargo bedavaya gelir. 5 6 kilo kitten gerisini yetiskin seklinde de alabilirsiniz. 15 kilo cok derseniz 3 5 kilo alabilirsiniz kargo ucreti verip.

Kötü

bngcat

İyiki almamışım.Bu fotoğrafı arkadaşım gönderdi.Sokak kedileri için kilosum15 gibi mama arıyorum.Aralarında yavru ve annelerde var

Anonymus552223

Kac lira 15 kgsu? 100 ü gecmiyorsa klasik enjoy trendline ayarı bir mama alınir. Ama pahaliysa kotu. Bir tık kaliteli olarak bonacibo, mystic micho var onlara bakabilirsiniz

Sokak kedilerine alacaksaniz olabilir ben kendi kedinize sandim yani 10kg falan uygunsa alinabilir. Ama genelde sokak hayvanlarini bonacibo, mystic, mito gibilerle beslemek daha iyi

bngcat

Yavrulara ayrı kitten almaya gerek var mı?Petlebiden alacağım mamayı

Appetite veya bonnie olabilir

Anonymus552223

Kitten alın emziren anneye de dahabiyibgelir. Yetişkinler de yesin birsey olmaz. Hatta dahabiyi. Sokaktakilerin kilo problemi olmadigi icin, kitten yiyebilirler.

prolineın da içeriği güzel değil
croque idare eder gibi
appettie en iyisi gibi

Aynen alacaksaniz 10kg alin hem daha ucuza gelir hemde uzun dayanir

bngcat

********* denemiştim.benim kedilere iyi gelmedi.ama arkadaşımın kedisine iyi geldi.bu yüzden maalesef ********* tercih edemiyorum