Kopegimiz Hangi Turlerin Kirmasi Olabilir?

Burcuandic

Merhaba,
Kopegimiz Vals’i 1 ay once bari sktan sahiplendik yaklasik 7 aylik melez. Sampanya renginde kulaklari dusuk, 7 kg kadar bir sey.
Melez oldugunu biliyoruz ama ne kirmasi oldugunu bilemiyoruz, sizce ne olabilir yardimci olur musunuz? ☺️

8 CEVAP

nidaxu

anam onun kırmalığını yerim tipe bakkkkk köpeklerle alakalı çok bilgim yok ama bebe labradora benzettim ben ilk

kibatarcin

Maşşallah ufaklığa çok tatlı:D Tüyü kadar ömrü olsun,bana Labrador ve terrier karışımı gibi geldi sanki burun kenarları biraz tüylü,ufak-orta ırk bir afacana benziyor

Burcuandic

Cok teşekkür etti size :) Evet minyatür labrador gibi ama orta ırk bacakları basık biraz ☺️

Alaracatlover

Küçük ırk mix labrador bu küçük sevimli bıdık:)

Shaco

kulak surat yapısı labradora beniyor ve küçük ırk ve labrador kırması olabilir bencede

Burcuandic

Tekrar merhaba, yanitlariniz icin cok tesekkur ederiz cogunluk artık gezintiye çıktığımızda cinsi ne diye sorulunca “bilmiyoruz” demeyeceğiz☺️ Sanıyoruz ilk mix değil çünkü annesi ve nir dişi kardeşinin daha fotoğrafını bulduk, anne çok daha küçük ve ince suratlı kardeşi ise tam bir terrier uzun tüylü ☺️

Havvanur1

Bizde bu tatlişın yavrusu gibi benzeyen bir cocugumuz var rus finosu kırması olabilir

Linsenpai

Köpeklerden pek anlamıyorum o yüzden yanıtlayamicam soruyu, ama bebek çok tatlı maşallah:D evi sıcak ömrü uzun olsun