Komşuların Şikayet Sorunu

kibatarcin

Merhabalar,bu konuda tecrübesi olanlar varsa eğer gerçekten çok sevinirim yardımcı olabilirlerse..Uzun zamandır yaşanan bir sıkıntı görünüşe göre birkaç pet sahibi daha bu konudan mağdur

Aşırı derece yobaz komşularımız var ve elimizde kaka poşeti ile gezdiğimiz halde ve onlara topladığımızı gösterdiğimiz halde,''köpeğini çok seviyorsan al dışkısını kendin ye o zaman!!'' diyen komşularımız var..Diyorlarki köpek pislik ve mikrop getiriyormuş apartmana yok jandarma çağıracakmış yok bişey bişey..aşıları düzenli yapılan tertemiz bakımlı hayvanımızı kıskanıyor ayda 1 banyo yapan pis insan yaratıkları...

Bunun hakkında resmi birşey yapabiliyormuyuz acaba???Bilen varsa o kadar çok sevinirimki..Hergün taciz yemekten bıktık şu küçücük minik patili masum canlıları kıskanıyor insan müsvetteleri!!!!!!!!Yakında boş arazimiz var ve orada birçok yavru köpek ve yetişkin sokak köpeği var onlara kulube ve alan yaptık ve pislikleri de toplanıyor.Onları bile 40 dan fazla kez şikayet ettiler saldırıyorlar diye halbuki hayvanlar kendi halinde..
Biliyorum bizi evimizden hayvanımızdan edemezler ama bizim onların tacizinden kaçmak için uygulayabileceğimiz tek yöntem taşınmakmıdır acaba..susmuyorlar laf anlatamıyoruz..çok teşekkürler

17 CEVAP

kibatarcin

Çok saolun..kavga çıkartık artık birkaç kere bu sefer daha da çirkef oldular yaptıkları ile kalıyor işte pis şeyler

Selenay9898

Bende Polatlı'da yaşıyorum ve ne yazık ki bu durumla çok karşılaşıyorum.Sokakta beslediğim kedilerimin evlerini ben yokken çöpe atmislar sirf geri almayayim diye,hergun onlari besliyorum diye yemedigim hakaret küfür beddua kalmiyor..Ve kedimizin sesinden rahatsiz olduklari için her gün kapiya geliyorlar.. Çök üzüldüm sizin için ama diger arkadaslarin söylediği gibi biraz gözlerini korkutsaniz geri adim atabilirler.Bizimkiler tam bir çirkef olduklarindan bende işe yaramadi umarim sizde yarar????