Kedimi Yıkamalıyım Suya Nasıl Alıştırabilirim

Kubramartin

Oğlum 2, 5 aylık yikamam gerekiyor suya nasıl alıştırabilirim

6 CEVAP

miss_fby

Neden yıkamanız gerekiyor? Bu alıştırma işi sizin yapacağınız bir şey değil bence, kendisi ya sever suyu ya da sevmez :) bu arada kedileri (zaruri bir durum olmadığı müddetçe) yıkamanıza gerek yoktur ama ille de yıkamanız gerekiyorsa kediler için uygun bir şampuan almayı ihmal etmeyin. Duşakabin içinde ya da onu kolayca zaptedebileceğiniz bir bebek küveti içinde yanınızda birinin yardımı ile yıkayabilirsiniz kedinizi.

esinnn

Kediler suyu sevmezler bilirsiniz sizin icin zor olacaktir hem hizli hemde dikkatli olmaniz gerekir suyun sicakligida ilik olursa minnik icin iyi olur diye dusunuyorum kolay gelsin :)

tubanur

Pire yıkanınca yok olmayacak biliyorsunuz değil mi? Veterinere götürüp ilaç almalısınız. Serinlemesi için hafif nemli bir bezle tüylerini okşayabilirsiniz. Yıkanmak kediler için işkence niteliğinde oluyor neredeyse. Önermiyorum.

Kubramartin

Tubanur pire konusunda haklisiniz pzrtesi veterinere gideceğiz zaten işte bi ihtimal çözüm olabilir diye düşündüm haklisiniz isgence yapmama gerek yok nemli bezle deneyeceğim teşekkür ederim öneriniz için

Kubramartin

Üzerinde bir tane bire var ve bu sicaklarda çok bunaldigini düşünüyorum bu sebeplr

Laliko98

Veterinere götürülüp pire banyosu olması gerek