Oğluşşşş

WarPunk

merhaba oğluşu daha 2 aylıkken sokakta bulmuştum fakat ırkı konusunda henüz net bi cevaba ulaşmış degilim shorthair diyenler var tekir diyenler var belki sizlerin içinde anlayan bilgisi olan vardır diye danışmak istedim

7 CEVAP

Anonymus552223

Kurk rengi british shorthair, ama kemik kas yapisi tekir. Melez

ZehraBulutt

Melez değil bence, çok güzel bir gri tekir.

Anonymus552223

Ben de çok bilir kişi degilim bu konu da zaten:D ama nasilsa farketmez diye salladim. Acik gri britishler oluyo ama akarabamizda var aynen boyle

Linsenpai

Silver tabby diye geçiyor

bbeyzvv

ay ama bu tekirse bizimki neee
şaka maka bi yana çok güzel tüyü kadar ömrü olsun

minky

Melezdir.Yada Tekir.Gerşi tekirlerde melez

ZehraBulutt

Bu renk tekirler de oluyor, köyde vardı baktıgım yıllar evvel ama kahverengi tekirler kadar yaygın değiller. Yüzü falan da benzemiyor cins kedilere ben de ondan tekir dedim. Amaan neyse ne önemi var :)