Köpeğim Halsiz Ve Uyuyor.

5 aylık cocker köpeğim var.Dün yarım tablet iç parazit hapı verdim.Sabah kusması oldu.1 kez kakasını çişini yaptı.Sonra mamasını yedi.Dışarıya tuvalet eğitimini alıştırmaya çalıştığım için bugün 5 kez parka çıkardım.2-3 kez çiş yaptı ama kakasını hala yapmadı.Orada gayet iyiydi.Şimdi eve geldik yorgun ve uyuyor.Normalde çok oyuncudur.Lütfen bilen kişiler yorum yapsın çok korkuyorum

1 CEVAP

Jude

Merhabalar benim de cocker oğlum var.. Kusması iaç parazit hapından kaynaklı olup parazit attığı için de olabilir sindirim problemi de olabilir, hareketsizliğini de düşünürsek bir veteriner hekime görünmenizi tavsiye ederim..