Kedimin Patisinde Tırnak Gibi Birşey Var?

Suraemir

Sert bişey gittikçe büyüdü ilçedeyiz eşim veterinere götürdü oda demiş hani bizde olur ya şeytan tırnağı derler kendi kendine düşer ya da kesebilirsiniz demiş güvenemedim bende bi bakar mısınız? Kabuklaşmış gibi sert

10 CEVAP

miabia

Merhaba şuan aynı sorun bizim kedimizde de var acaba önemli bir sorunmuymuş kendiliğinden geçti mi bilgilendirirseniz sevinirim

Kedicorek

Merhaba aynı sıkıntı benim kedimde de oldu sonuç ne oldu acaba

Suraemir

Siğil gibi hatta sert ama kesmeye de korkuyorum ayrı bir tırnak gibi aynı

Bulutcemre

Fotoğraf pek net değil bir kere daha çekebilir misiniz

Kevserhaksever

Bence ne olur ne olmaz siz müdahele etmeyin. Veteriner neden kesmemiş kesilebiliyorsa ?

Suraemir

Bilmiyorum yarın başka yere götüreyim diyor eşim

Kevserhaksever

Götürmenizde fayda var. Kedilerde cilt sorunları sıkıntı yaratabilir. Sizinde içiniz rahat etmiş olur. Çok geçmiş olsun:)

Casper_Mia

Merhaba aynısı benim kedimde de var veteriner ne dedi acaba

Suraemir

Merhaba veteriner birşey dememişti kendiliğinden geçti criystalin kullanın isterseniz ben kullanmamıştım o zaman ama küçülmüştü kedim öldü şuan

Kamboc

Benim kedimde de aynı şey var gittikçe büyüdü. Şu anda aksamaya başladı.