Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

köpeğim bir türlü iyileşemiyor

Teslam
Teslam

301


2 aylık cavalier köpeğim 4 gün önce ilk aşıları parazit ve karma aşılarını oldu. Ertesi gün ishak halsizlik ve yemek yememe sorunuyla veterienre götürdüm. Serum verildi ve eve donduk. Aynı sorunlar artarak devam edince tekrar götürdüm dr a ve klinikte kalması gerektiğini söyledi hekimimiz.3 gündür orda hala halsiz yemek yemiyor surekli yatıyor. Öksürüğü azalmış ishal devam ve kakası cok fena kokuyor. Dr herhangı bir test yapmadı. Antıbıyotık tedavısıne devam edıyor. 3 gundur ıyılesememesı normal mı. Dr yanlıs mı yapıyor yapıyor acaba. Neden bu kadar hasta oldu. Hem cigerleri hem ishal hem ıstahsız.. Cok korkuyorum lutfen cevap verın. Aklım hep onda onu kaybetmek ıstemıyorum

14 Cevap

Teslam
Teslam

301


Lütfen yardım

Selenecem
Selenecem

961


Çok pardon ama Nerede oturuyorsunuz ona göre yardimci olmak istiyorum size

ilanekle
ilanekle

8389


2 aylık köpeğe aşımı yaptınız? Köpeklere 3 aydan önce aşı yapılmaz. Bide anladığım kadarıyla tüm karma aşılarını aynı gün yapmış. Eğer köpeğini kaybetmek istemiyorsan daha iyi bir veterinere git ve 3 aylik olmadan aşı yapmayın. Ben ilk köpeğimi bu nedenden dolayı kaybettim. Yemek yemiyordu halsizdi ve son günlerde o kadar zayıfladıki kemikleri gözüküyordu. İlk tecrübesizlik olduğundan anlayamadık.

ilanekle
ilanekle

8389


Yağsız dana kıyma alın pişirip yoğurda katın. Sonra çay kaşığıyla alın köpeğin ağzını açıp aktarın. Geri çıkarmasını engellemek için köpeğin ağzını elinizle kapatıp boğazına çok bastırmadan hafifçe masaj yapın. Biz başka bir veterinere gittiğimizde böyle dedi bizde yaptık. Malesef biz çok geç kalmıştık

ilanekle
ilanekle

8389


Aynı belirtilerin hepsi bizdede vardı.

Teslam
Teslam

301


Yavrumuzu kaybettik

fatmatina
fatmatina

10425


Başınız sağolsun çok üzüldüm:((anladığım kadarıyla veteriner hatası çok fazla:(

ilanekle
ilanekle

8389


Başınız sağolsun. Malesef bu ilk tecrübesizlik çoğu kişide oluyor.

Badems
Badems

12123


Götürdüğünüz veterineri dava edin lütfen! Kim bilir kaç canlı helak olmuştur onun elinde. Başınız sağ olsun, çok üzüldüm. Lütfen güvenmediğiniz iyice araştırmadığınız veterinerlere emanet etmeyin onları.

Teslam
Teslam

301


Veterıner elinden geleni yaptı dıye dusunuyorum. Sadece yavru cok küçüktü. Muhtemelen az emdi annesini. Ikı aşı fazla geldi ve bir şekilde gücsüz düştü. Paragöz duygusuz bir adam oldugunu düşünmüyorum. Ilk aşısı yapılmıs karnede gördüm. İçim sızlıyor onu o kadar özledim ki. Kokusunu bakısını zıplayısını..

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
549 Görüntüleme
14 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor