Kedimin Patisi Böyle Soyuluyor, Bunu Daha Önce Yaşamış Olan Var Mı?

DenizTinik

Kanama vs. yok keyfi yerinde, ama böyle soyulma var. Sizde de oldumu hiç, ben hindistanceviz yağı sürdüm biraz, veterinire de foto attım dönüş bekliyorum.

7 CEVAP

bademthecatt

Hindistan cevizi yağı sürmeniz iyi olmuş sürebilirsiniz yalasa da sorun olmaz benim kediminde olmuştu kalın taneli kum kullandığım zaman

Anonymus552223

Sokakktan mı sahiplenmistiniz

bademthecatt

Endişelencek bir sorun değil yağ sürmeye devam edin mutlaka geçer :)

Anonymus552223

Sokakta deri sertlestigi icin deri yeniliyor bence. Sert deriyi atip yenisini cikartacak

DenizTinik

Kum ince taneli betonit kum tüyleri de çok sağlıklı mamadan desem o da değil

DenizTinik

Kum ince taneli betonit kum tüyleri de çok sağlıklı mamadan desem o da değil

DenizTinik

Evet sokaktan sahşplendik, ameliyatını yaptırdık bir hafta hastanede yattı bir süredir de evde