Hangi Mama Kabı?

Ela999

Kedim için mama kabı almak istiyorum ama üç çeşit mama kabı var plastik, çelik ve porselen mama kabı ben kedime plastik almak istemiyorum zararlı olduğunu düşünüyorum porselense kırılabilir çelik almayı düşünüyorum ama sizce en sağlıklısı hangisi?

14 CEVAP

bademthecatt

Çelik alabilirsiniz porselen camda olur

Cansumuezza

Paslanmaz çelik cam ya da porselene geçin plastiğin uzun vadeden sonra çıkardığı sorunları iyileştirmesi daha zor oluyor. Zaten plastik kimse için sağlıklı bir şey değil

bademthecatt

Hangi mama kabını kullanırsanız kullanın her gün yıkamalısınız onlarında bizim gibi temiz kaplardan yemek yemeye hakları var haftada bir yıkamak çok az

Paslanmaz çelik veya porselen kullanin. Plastikler kedi aknesi yapiyor ( ve ihtimali arttiriyor) her gun temizlense bile.

PsLuna

Ne kadar yıkardan yıka plastik tam temizlenmiyor çelik koku yapıyor diye biliyorum en sağlıklısı porselen kırılması çok zor

Ben plastik kullanıyorum ikili kullanışlı oluyor düzenli olarak yıkıyorum ama bi sorun görmedim şimdiye kadar

Esraesngl

Bende plastik kullaniyorum sık sık yikiyorum bulaşık deterjaniyla. Ama bende alsam alsam çelik tercih ederdim

Çelik kullanıyorum ben hiç bir sorun yok ancak haftada 1 tabanı kirleniyor gibi oluyor ama 5 dkda elimde yıkıyorum çelik öneririm

blue_hpood

çelik.. en iyisi

Zukoo

Ben porselen kullanıyorum ve kırılması çok zor bence.

Bulutcemre

Ben de porselen kullanıyorum temizliği falan kolay oluyor. Ayrıca en sağlıklısı cam ve porselen bence.Kırılma gibi bir problem yaşamadım hiç.Yüksekten düşmedikçe kırılmaz. Bazen oğlum masanın üstünden bardakları deviriyor yere düşüyor onlar bile kırılmadı

Qcatsworld

Çelik iyi olur

ozgeoner2111

Benim sıralamam çelik - porselen- cam. Değinildiği gibi plastik kedi aknesine neden olabilmekte.

Fatmaduven

Ben çelik kullanıyorum çok memnunum.