Kilo Sorunu

sutlacsmom

Kedim 8 aylık. 3.9 kg veteriner kilosunun az olduğunu söylüyor bilgisi olan var mı

13 CEVAP

HaleSebnem

8 aylık dişi bir kedi için 4 kg gayet makul. Genel durumu iyi ise kilosuna çok takılmayın bence. Her kedinin vücut yapısı farklı oluyor.

bademthecatt

İyi bence kısır mı? Kısır değilse kısırlaşınca kilo alır zaten

Baya iyi bence. Benimki 12 yasina girecek bir disi ve 3.8

Anonymus552223

Masallah duman 12 yasinda mi

Hayır ya 2 :ddd of kusura bakmayin 2 yazacaktim klavyenin işi :(
12 ye daha 10 yilimiz var insallah o zmanalari da gorurum daha 2 ye gecemedik :)

sutlacsmom

Kısırlaştırma olacakta veterineri kilosu az diyor

Kilosu gayet iyi

Kisirlastirma icin kilosu iyi 3 kiloyu gecen kediler kisirlastirma ameliyati olabiliyor. Hatta 2.8 falan da oluyor diye hatirliyorum

LadyAndCat

Dişi kediler 6 aylık olunca ve ağırlıkları 2 kg’ı geçince rahatlıkla kısırlaştırılabiliyorlar.
3,8 kg’ın nesi az??? Ben şok :))

LadyAndCat

Alice ,
Her kedinin yapısı farklıdır.
Minyon bir kız olabilir sizinki:)
Ayrıca gelişimi hâlâ devam ediyor hâlâ büyüyor ve kilo alıyor...
Kilosu gayet normal. Bazı kedi sahipleri gibi kedinizin şişko olması gerekmiyor. Hatta bunu yapmayın derim...

Sudeckmkc

Veteriner zayıf diyorsa zayıftır boyu uzun kemikleri iri olabilir

Benim dışı kedim 6 aylık kısırlaştirmadik 2.5kilo sizce az mı cinsi scotish bu arada bunlar kilolu olmaz mıydı her hangi bir problemimiz yok zayıf da durmuyo manken gibi kızım pü pü pü dkcnksnxjs

LadyAndCat

Yani özetle sağlıklı bir dişi kedi
6 aylıksa ve kilosu 2 kg ise gayet ameliyata girebiliyor. Bu işte bi tuhaflık var. Benim dişi kedim de 8 aylıkken 3,200’dü ve ameliyata alındı gayet NORMAL OLARAK :)