Kedim Sarhoş Gibi

PorsukBomi

Merhaba, kızım bir buçuk yaşında ve adı Bomi, 29 Mart'ta ilk doğumunu yaptı ve 5 yavru doğdu.
Yarım saat kadar önce bir değişikliği fark ettim. Ayakları ile düzgün yürüyemiyordu. Her adımında ayaklarını sirkeler gibi yapıyor. Rahatça hareket edemiyor sanki kasılıyormuş gibi oluyor. Önüne haşlanmış tavuk koydum, kafasını zar zor eğdi öyle yiyebildi. Abim gelince veterinere gideceğiz, fakat buraya da sormak istedim, sizce ne olabilir?

5 CEVAP

poughkeepsie

Inşallah kötü birşey değildir, çok geçmiş olsun

PorsukBomi

@poughkeepsie çok teşekkür ederim, inşallah :(

Nasıl oldu kediniz?

PorsukBomi

@787891 Merhaba, şu an herhangi bir kasıntısı yok, rahatça hareket edebiliyor eskisi gibi. Fakat 10 dakika önce yediklerini kustu.. :( Bugün uyumayıp gözlemleyeceğim

Bence veterinere mesaj atin simdiden ciddi birseydir belki