Yavru Kedi Bakımı

Ozlemsss

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Bugün sokakta 2 aylık civarı bi kedi buldum yaralıydı hemen veterine götürdüm geçici yuvaya aldım bebek kedilerde biraz tecrübesizim bakımı hakkında yardımcı olur musunuz ? Birde evimde bir kedi daha var baya tısladı falan nasıl alıştırabilirim bebişi yanına sokamıyorum çay doldurmaya bile kucağımda götürüyorum.

2 CEVAP

Ozlemsss

Teşekkür ederim :)

Anonymus552223

Artık bebislikten cikmis cocuk sayilir. Her seyi yer icer. Normal kediden farki yok bakim konusunda. Kedinize de zamanla alisir. Basta gozetimde kalin.