Kedi Karma Aşısı

Nisa1000

Anket

Karma aşısı yaptırmalı mıyım
(4 oy)
Karma aşısı yaptırmamalı yım
(0 oy)
Toplam (4 oy)

Merhaba arkadaşlar benim iki tane yavru kedim var.
Kaç aylık olduğunu bilmiyorum aşağıda kedi yavrusu kaç aylık o na göre bilgi vere bilir misiniz ? ( KARMA AŞİSI ) göre
Karma aşısı yaptırmak istiyorum
Ve kayserideyim güvelinir veteriner biliyor musunuz ?????
Kedilerin tekir
İstediniz kadar cevap yaza bilir misin iz
Şimdiden tşşkrlr

5 CEVAP

KediKasik

Veterinere gidin. Veterinerin kaç yıllık veteriner olduğunu sorun. Veteriner zaten size kaç aylık olduklarını ve karma aşısına gerek var mı yok mu söyler. 3-4 aylık gibi duruyorlar ama iyisini veteriner bilir.

Nisa1000

Tşkkrlr
Biliyorsunuz her veterinere güvenilmiyor

Nisa1000

Tşkkrlr
Biliyorsunuz her veterinere güvenilmiyor
Onun için bildiğiniz veteriner var mı diye sordum

KediKasik

Veterinerler genelde karma aşısı gibi aşılarda ciddi olurlar benim kedime 2 aylıkken aşı yapılmaya başlamıştı.

KediKasik

Karma aşısı genelde 3-3,5 aylıkken yapılır. Yapıldıktan sonra halsiz, uykulu ve ateşinin olmadı normal bir durumdur. Kediler tahminen 4 aylık gibi duruyorlar. Ama yinede veterinere bir danışın.