Kedim Erkekmi Dişimi ?

Gamsem

Merhabalar kedim dişimi erkekmi anlamadım memeleride var gibi anlamadım ben çok tüylü birde kedideki ayrımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

17 CEVAP

Gamsem

Zeke erkek kızgınlık döneminde olunca kısırlaştırmıyınca idrar püskürtme koku bırakma vs oluyormuş dişide öyle bir sorun yok zaten çifleştirmeyi katiyen düşünmüyorum hayvana eziyet ama kısırlaştırma kelimeside beni aşırı tedirgin ediyor erkek olursa dedim problemlerden dolayı kısırlaştırmam lazım ve bu beni çok ama çok üzer ama dişi olursa kısırlaştırmayı düşünmüyorum bu yüzden dedim:) belki bazı insanlar yargılar ama her bebeğime baktığımda suçluluk hissederim

Gamsem

Haklı olabilirsiniz tabikide kedime birşey olmasını asla istemem zaten kötü olursa en son çare yaparım ama eşimin ablası çiftliğinde 20den fazla kedi bakıyor evdede bir dişi bir erkek var onun demesiyle erkek zor dişi daha iyi bu dönemlerde çok şükürki onun kedilerinde bir sıkıntı olmadı kısırlaştırlmadığı için tabiki veterinerle görüşüp karar veririm kendi başıma değil hayvana Eziyet çektirmem ben sadece o görüntüye o kısırlaştırma zmanına dayanamam ama doğrusu ne ise onu yaparım istemediğim bir sonuçta olsa:) ama herkedi bir değilmiş umuyorumki benim minnoşta normal atlatanlardan olur diğer türlü el mahkum dişi konusundada bakımı o dönemler daha rahat .anneme bırakmak zorunda kaldığım zamanda rahatlıkla bakabilmesi için