Annesi Kedi Kaka Problemi.

bihtercik

2 haftalık annesiz kediye bakıyorum.
geleli 3 gün oldu.
gimcat süt tozu ile besleniyor.
çiş durumu normal ama 3 gündür kaka yapmıyor.
veterinere götürdüm yağ uygulandı ama hala yapmıyor :(
sizce eve alışma süresi var mı?
yoksa korkulacak bir durum mu?
fikriniz nedir

8 CEVAP

Anonymus552223

Kucul bebeklerde alışma suresi olmaz. Nerede oldugunun bile farkinda degil.

bihtercik

sizce tehlikeli bir durum mu

bihtercik

arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz.
bir hekim lavman önerdi ama daha çok küçük sizce ne yapılmalı fikri olan var mı

Lavman icin cok kucuk degilmi ya :/ Zeytinyagi falan denedinizmi icirmeyi

bihtercik

her şeyi yaptık.
yapılabilecek her şeyi

poughkeepsie

Her şeyi denediyseniz lavman son çözüm, şişebilir hayvancağız

Zeke

Bebek kedilerin karınlarına yapılan masajla kaka yaptırıyorlar diye biliyorum böyle durumlarda.

Onu da denemişsinizdir belki ama birkaç vetle daha görüşüp yapılacak bir şey kalmadıysa mecbur lavman artık :/

bihtercik

yaptırdık biraz önce.