Kedim 3 Veya 4 Gün Önce Bir Kedi İle Kavga Etti.

Duygu112

Kuyruğunu havaya kaldıramıyor, kuyruğundan kanlı bir sıvı geliyor. Bu sıvı yeni gelmeye başladı. Ayrıca dik bir şekilde oturamıyor, kucağıma alırken kaburgalarına dokunduğum zaman viyaklıyor. Yarın veterinere götüreceğim ama şuan o kanla birlikte gelen sıvı beni çok tedirgin etmeye başladı. Ayrıca karnı da çok şişti ve bunların hepsi 1 saat içerisinde gelişti. (Karın şişmesi ve kuyruğunun üstünden kanlı sıvı gelmesi). Kötü bir şey yoktur değil mi ?

14 CEVAP

Duygu112

Evet veterinere gittik. Çok şükür bir şeyi yokmuş. Apse oluşmuş o patlamış. İltihap dışarı aktığı için de ilaç tedavisine gerek olmadığını söyledi. Karın şişliği için de kabız olduğunu yaş mama verirsek eğer düzeleceğini düzelmez ise tekrar getirmemizi söyledi. Karnına da hafif hafif masaj yaparsak daha etkili olacağını söyledi. Düzeldi çok şükür kuyruğu da karnı da masaj yapmaya devam ediyorum. Her gün yapıyorum. İlginiz için teşekkür ederim. ????????☺️

ZehraBulutt

Bir fikrim yok maalesef, kedinizin sağlığı için dısarı salmamanız daha iyi olur ama dışarda sayısız tehlike var, arabalar, köpekler, diğer kedilerden hastalık da kapabilir. Tenha bir yerde tasmayla siz çıkarabilirsiniz eğer çok seviyorsa dışarıyı.

ZehraBulutt

İnşallah iç kanama yoktur, keşke bu kadar beklemeseydiniz.

SBKart2207

Net bir şekilde fotoğraf atabilir misiniz

SBKart2207

Bence de inşallah cok ciddi bir şeyi yoktur

ZehraBulutt

Pardon 1 saat içinde gelişti demişsiniz. Daha önce hiçbir belirti yok muydu 3-4 gündür.

Duygu112

Şimdi kuyruğunu yalamaya başladı. O sıvıyı yalıyor bir şey olmaz dimi ?

Zeke

Gittiniz mi veterinere? Sorunu neymiş?:/

Minimesi

Merhaba veterinere gittiniz mi nasıl oldu kediniz.

SBKart2207

Oh Allah'tan ciddi birşeyi yokmus :))

Rkandu11

Geçmiş olsun.

Duygu112

Teşekkür ederim

Duygu112

Sadece şişlik vardı kuyruğunda onun dışında karnında da hafif şişlik vardı. Tavuk yemeyi çok sevdiği için tavuktan dolayı kabız olduğunu düşündük. Ama son 1 saate çok fazla şişti karnı ve kuyruğunda kanama başladı.

Fatmakrkmz

Çok şükür kediniz iyileşmiş ????