2 Yavru Kedim Var 3.Sahiplepsem Anlasabilirlermi

Burcu15

Bir disi ve bir erkek yavru kedim var 2 ayliklar.3. Bi kedi sahiplenmek istiyorum ama kararsizim acaba anlaşabilirler mi

14 CEVAP

ZehraBulutt

Masraf ve bakım konusunda kendinize güveniyorsanız, yetebileceğinizi düşünüyorsanız, ihtiyacı olan bir yavruya daha yuvanızı açmanız güzel olur bence.

ZehraBulutt

Zaten çok küçüklermiş, çabuk alışırlar.

Burcu15

Zorluk çekermiyim acaba şuan herhangi bi problem yok hatta 2.kedimi sahiplenmem daha iyi oldu hep beraber vakit geçiriyolar

ZehraBulutt

Kedilerin anlaşması açısından soruyorsanız çok sorun olacağını sanmam çünkü daha bebekler. Yine onlarla yaşıt olsun sahipleneceğiniz kedi.

cuneytsahin

Benim ilk kedimle ikinci kedim arasında 6 ay fark var ilk başta kabullenmedi hatta dövdü sürekli ve dövmeye devam ediyor ama onsuz da yapamıyor sürekli hır gür olsada oyun da oynuyorlar.Sevmese de kabul etmekten başka çaresi kalmıyor fakat kıskanabilir sadece bunu da çözersiniz zaten.

bbeyzvv

dişi sahiplenin erkekle erkek zor benim 2 dişi 1 erkek kedim var çok mutluyuz

ZehraBulutt

Er geç anlaşıyorlar, sahiplenebilirsiniz.

LadyAndCat

Daha küçükler 3. Kardeşlerine çabuk alışırlar ama gerçekten iyi düşünün masraflar bakımından.
Benim de iki kedim var :)

Anonymus552223

3 yavru 3 4 5 6 7 aylik olunca evin altini ustune getirirlee yalniz. Sonradan cesitli sebeplerle sahiplendirmek istemeyecekseniz alin

Anonymus552223

Belli bir kiloya ulasmasi gerekiyor aşilar icin yoksa agir gelir. 2 ayligi bekleyin digerleriyle farkli kum kullansin bu arada

Burcu15

Kedimi az önce sahiplendim 1 buçuk aylik olduğunu soylediler yavrunun karni baya şiş neden acaba bide iç Diş parazit yaptırmak istedim ama daha kucuk olmaz dediler nedenki

Burcu15

Diğerlerinin iç dis paraziti yapıldı sorun olur mu ayni kumu kullanması yarin kendi veterinerime goturucem

Anonymus552223

Olmaz sanirim. Ic parazitin koruyuculugu oluyor

Burcu15

Karni top gibi yavrunun neden acaba