Kedi Sorunları

Savasbaris0

Merhabalar kedim ishal gibi kaciriyor sebebi nedir acaba bilen varsa yazabilir mi ve kedim dışarı çıkıp geliyo.

12 CEVAP

LadyAndCat

Kaç aylık?
Hangi mamayı veriyorsunuz?
Ne yiyor?
Dışarda ne yiyor olabilir??
Lütfen kedinizi dışarı salmayın.
Bir gün yediği şey zehir bile olabilir ve size dönemeyebilir. Araba çarpabilir vs. Ölebilir ve haberiniz bile olmayabilir.

Savasbaris0

1.5 yasinda kuru mama veriyorum zaten salmamaya baslamistim ama evin icine yaptığı icin yine saliyorum malesef

Tuzsuz yagsiz tavuk gogsu haslayin bide yine tuzsuz pitinc lapa onlari verin ishale iyi gelir.

Savasbaris0

Ic parazit olduğu zaman ne yapmam gerek galiba kedimde bu sorun var

Anonymus552223

Kumu yok mu

Savasbaris0

Var ama ishal gibi kaciriyor
Lutfen yardim edin ailemde rahatsız olmaya basladi onu evde tutmak icin herseyo yapiyorum ne yapmaliyim ve bu kısırlaştırma kedimin dışarı çıkmak istemesine çözüm olurmu

Evet kisir kedi disari cikmak istemeyebilir zaten kisirlastirmaliydiniz ama sokaga salinmis ve kisir olmayan kedi buyuk ihtinalle hamiledir. Veterinere gitmeniz gerek.

Savasbaris0

Kedim erkek bu arada teşekkürler cevaplarınız için

Savasbaris0

Kedim sürekli poposunu yaliyo nedeni ne acaba bilen varmi

Anonymus552223

Ic parazit hali var ama siz yutturamazsiniz o yuzden veterinere uygulatacaksiniz. Ayrica aşi ve damla da var. Ama damlada da dikkat edin tuyleri aralayip tam enseye yapacaksiniz ki yalayamasin

Anonymus552223

Ic parazit hapı diyecektim

Veterinere goyurmeniz gerek ic dis parazit yapilacak