Kedim Doğum Yapalı 4 Gün Oldu

Kedim doğum yapalı 4 gün oldu çok iştahsız rahim enfeksiyonu yüzünden 5 günlük antibiyotik başlandı bugün kuyruğunun altında büyük bi tüy dökülmüş bi bakabilirmisiniz

8 CEVAP

poughkeepsie

çok geçmiş olsun ama burda insanlar boşuna bi yerlerini yırtmıyo çiftleştirmeyin diye... inşallah ciddi bi sorunu yoktur olanlar da hemen geçer

tuanatuti

stresten olmuştur yakın zamanda kısırlaştırın ayrıca sadece sokak hayvanlarına kısırlaştırın demiyoruz evdeki kedinin de kısırlaştırılması lazım okuyup bilgilenirseniz çok sevinirim geçmiş olsun

NSukun

Bu bölgesel tüy dökülmesinin birçok sebebi olabilir ama benim kedimde de olmuştu veteriner doğum stresine bağlı olabilir demişti yavrular çok küçük yalama ihtimalleri var diye ilaç önermemişti. Daha sonra tüyleri yerine geldi sorun olmadı yinede veterinere giderseniz gösterin

LadyAndCat

Evet dökülmüş gibi görünüyor. Geçmiş olsun...

Anonymus552223

Geçmis olsun cinsi ne kedinizin? Neden oluyomus rahim enfeksiyonu

Evet insanlar bi yerlerini yırtıyor çiftleştirmeyin diye ama bunun sebebi hayvanlar sokağa atılıyor diye deniyor yada sokaklarda sahipsiz kalıyorlar diye deniyor. Benim kedimin yavruları sahipsiz kalmıcak hiç birinide ücretli yapmıyorum ondan medet umduğum için değil yani çiftleştirmem o zamanki durumlar onu getirdi. Neden çiftleştirmeyin dediklerini bilseniz keşke o zaman bu yorumu yapmazdınız diye düşünüyorum

Diğer ilgilenen herkese çok teşekkür ederim iltihap ve akıntıdan dolayı oluyormus yada dediğiniz gibi strese bağlıda olabilirmiş

Emzirme süreci bitmesini bekliyoruz sokağa atılmayacağını bildiğim için içim rahat yavruların hepsi yakınımda olucak