Ankara

Sıpayı annesinin yanında köpeklere parçalattıran bok çuvallarına noldu? İçeriye falan aldılar mı ama pek sanmam

1 CEVAP

LadyAndCat

Ah be güzelim :/
hayvanlara yapılan işkenceler ağır suç olarak kanunen kabul edilmediği sürece , insanlar hayvan öldürüp ceza almadıkları sürece kimse içeri alınmaz...
Bir de kaplumbağaları mezarlıkta taşlarla parçalayarak öldürenler var. İnsan görünümlü halde etrafta geziyorlar. Allah cezalarını versin...