Hamile

Bariscanli42

Kedim şuan hamile yani küçük yaşta çiftleşdirdim malesef geç anladım kedimin karnında kaç tane yavru olduğunu vetenirere gitmeden kendim öğrenelbilirmiyim 2-3 gibi geliyor bana karnı öyle fazla şişkin değil

4 CEVAP

Bariscanli42

Zaten kaç tane olacak bilmiyorum ama 2 tanesinin yeri belli biri teyzeme biride komşumuza uzak biyere gitmicekler ama 3-4-5 doğurursa bu siteden ilan vereceğim inşallah güzel tıvaları olur şimdiden

bbeyzvv

kediniz kaç aylık
veterinere gitseniz de öğrenemezsiniz net bir sayı veremezler ama istisnalar hariç ilk doğumda 5ten fazla doğurmazlar
lütfen yavruları 2 aylık olduklarında 1 hafta arayla ücretsiz sahiplendirin sözleşme kısırlaştırma ve takip koşuluyla
yavrular gidincr de anneyi kısırlaştırın

bbeyzvv

umarım doğum sorunlu geçmez istediğiniz zaman yazıp bilgi alabilirsiniz benim de kedim doğum yapalı 1 buçuk ay oldu şimdiden annenin ve yavruların tüyleri kadar ömürleri olsun anneye kitten mama vermeyi unutmayım

Linsenpai

Umarım sağlıklı doğar sağlıklı büyür bütün yavrular. Anne sütten kesilince de kısırlaştırın lütfen.