Kediler Her Ciftlestiklerinde Hamile Kalırmı

Sibel07

Kendim nisan 29da doğum yaptı mart 17 de tekrar ciftlesti tekrar hamile olabilirmi hic belirti yok onceki hamileligindede hic belirti yok tu acaba hamile olabilirmi

18 CEVAP

ZehraBulutt

Nisanda doğurmuş zaten, o geçen yıl bence. Bu yılın martında bir daha çiftleşmiş şimdi hamile mi diye soruyor. Ben böyle anladım.

Anonymus552223

Sokaga mi cikiyo nerde ciftlesiyo

poughkeepsie

Bi sefer 1 bebe vermiş diye bidaha 1 bebe vermez, 3-5-7 tane falan bile verebilir. Bu sitede 10 kedi doğuran gördüm valla. Bakabilcekseniz ne ala