Kediler Her Ciftlestiklerinde Hamile Kalırmı

Sibel07

Kendim nisan 29da doğum yaptı mart 17 de tekrar ciftlesti tekrar hamile olabilirmi hic belirti yok onceki hamileligindede hic belirti yok tu acaba hamile olabilirmi

18 CEVAP

Anonymus552223

Kısirlastirin bir zahmet, kedi ciftligi mi kuracaksiniz

Neden olmasin olmustur. Kediyi kisirlastirin niye ciftlesmesine izin veriyorsunuz

bbeyzvv

ben anlamadım kedi geçmişe gidip mi çiftleşti

poughkeepsie

napıyosunuz o kadar bebeyi

ZehraBulutt

Geçen yılın nisan ayını mı kastetti acaba?

ZehraBulutt

Amaan oturduk burda şifre çözmeye çalışıyoruz :) Konu sahibi şunu düzgünce bir anlat hele.

Bebeklere kim bakıyor? O bebekler ne olacak sürekli böyle ciftlestirecekmisiniz? Kedinizi kisirlastirin hemen

eylemcaliskan

Korunma yöntemlerini öğretmediyseniz ya da karşınıza alıp bu kadar sık doğum yapmasının sağlığına çok zararlı olduğunu anlatmadıysanız hamile kalmayacağına dair size kimse garanti veremez. Hoş anlatsanız bile üzerinde duracağını zannetmiyorum. En iyisi oturup hamile kalmasın ve edepli bir kedi olsun diye dua edin

bbeyzvv

bu yılın martınds olsa şu an karnının belirgin olması gerekiyo zaten

bbeyzvv

kedilerin doğum hakkı bi sefer mi cğsüflwkfwşfmeğlf şaka gibi ya

Sibel07

Sanırım herkes beni yanlış anladı kedim doğum yapalı 2 ay oldu yani bir tane kedi doğurdu tek bir yavru doğurdu ve ilk doğum uydu ve şu anda resimde görmüş olduğunuz Profildeki resim Yenidoğan bebeğim ve ikinci kez çiftleşti onu anlatmaya çalışıyorum Acaba tekrar hamile kalmış olabilir mi ve sormuş arkadaşın birisi bebeklere kim bakıyor Tabii ki Kendin bakıyorum sanırım yazdığımı net bir şekilde okumamış arkadaşlar Ya da ben ifade edemedim kendimi yavrusu anda 2 aylık oldu ve hemen annesi tekrar çiftleşti 2 defa çiftleşti hem de Acaba tekrar hamile kalmış olabilir mi Onu merak ediyorum veterinere de götürme şansım yok o yüzden tercümeli arkadaşlardan bilgi edinmek istedim arkadaşlar

erkek kedinin yanında ne kadar süre kaldı

29 nisanda dogan bebekler 17 marttaki ciftlesmeden olmuş sanirsam ama neden tekrar yazuyor onu anlamadim ben de

Geçen yıldan beri bi zahmet doğurmuş olsun yani