Kedim Suyu Boğazına Kaçırıyor

Miyumiyuu

9 aylık kedim her zaman değil ama arada sadece su içtikten sonra 3-4 kere öksürüyor yemek yemesinde bir problem yok enerjisi her şeyi iyi, su içerken boğazına kaçmasını engellemek için ne yapabilirim suyu çok hızlı hızlı içiyor acaba bundan dolayı mı

2 CEVAP

bademthecatt

Hızlı içmesinden dolayı olabilir benim kedimde de oluyor bazen

poughkeepsie

Çok oynadıktan sonra su içince oluyo benimkinde hem nefes nefese kalıyo hem de çok susamış oluyo diye buglanıyo hayvan