Kedim Sürekli Kapıya Miyavlıyor

nidaxu

dişi kısır 1 yaşında sürekli kapılara miyavlıyo açık olsa bile yukarı bakıp bakıp kızgın miyavlıyo atlıyo yukarı falan karnı tok suyu kumu temiz neden böyle yapıyo olabilir

4 CEVAP

poughkeepsie

Bütün kedilerin kapalı kapılara karşı bi nefreti var veya dışarı çıkmak istiyodur daha önce çıkardıysanız ondan da olabilir

nidaxu

veteriner dışında dışarı çıkmadı canı sıkılıyo oyun oynatsam diyorum onu da oynamıyo derdi ne anlayamıyorum

poughkeepsie

Dışarıdan başka kedi sesleri duyuyor olabilir mi? Bir de dışarı çıkan biri varsa onun arkasından da miyavlıyo olabilir

nidaxu

şöyle söyliyim uyuyo mesela uyanıyo yemek yiyo sonra başlıyo kapılara miyavlamaya eskiden de böyleydi kısırlaştırmaya yakın hele hiç susmuyodu kısırlaştırdık nerdeyse 8 ay oldu şimdi yine başladı ne yapıcam bilemiyorum balkona çıkarıyorum arada ama yetmiyo sanırım birde dışarı izlemek istese evde boydan boya pencere var orda da durmuyo ne istiyo anlamış değilim