Daha Önce Kong Veya Kong Extreme Deneyen Var Mı ???

bugra1543

Maltese cinsi köpeğim aldığım her türlü oyuncağı parçalıyor her ne kadar petshop çalışanları oyuncaklara zarar veremeyeceğini söylese de dişleri çok kaşınıyor acaba kong kullandınız mı ?

2 CEVAP

eger kopeginiz kucukse dis degistirdigi icin herseyi parcaliyosur benimde kizim sut dislerini degistirirken herseyi kemiriyodu sonra birakti kong a benzeyen top seklinde ama ici labirent gibi bir oyuncagimiz var icine odul mamasi attigimda hem cok guzel oyalaniyor hemde dislerinin temizlenmesine yardimci oluyor

Shaco

benimde köepğim aynı doğal kemirme oyuncakları alın kuzu kulağı dana kemiği tavuk bacağı gibi instagramda böyle bir sayfa var doğal köpek ödülleri diye ordan alabilirsin ve pedigree jumbone var oda çok dayanıklı seviyorlar denta stick te olur ama en fazla 3-4 günde biter