Kedimin Derisinde Pullanma

Enesakinx

Arkadaşlar merhaba,

Kedim kısırlaştırma operasyonu oldu yandan dikişli bu yüzden tüylerinin o kısmı kesildi. Derisinde gözüme pul pul noktalar çarptı bu nedir sizce?

7 CEVAP

Anonymus552223

Cok kuru duruyor hangi mamayi kullaniyorsunuz

bademthecatt

Tüy dökülmesi var mı?

Enesakinx

Dostlar konusu açılmışken şunuda sorayım kesilen tüyler eski uzunluğuna ne kadsr sürede ulaşır ve o bölge diğer tüylerle eşit seviyede olur mu

Bcanaydn

Tam olarak eski haline 3 ay sürer ama şu an tüy döküp yazlık tüy çıkarma zamanı olduğu için daha erkende olabilir

Enesakinx

Veterinerime sordum. Yakalık taktığı için o bölgeyi yalayamıyordu nemli tutamadığı için kurumuştur dedi

Enesakinx

N&D Kısırlaştırılmışa geçtik şimdi. Öncesinde fit32 ve N&D Kitten kullandık. Gimcat multivitamin ve yaş mama takviyesine başlaıdm haftada 2 yaş mama veriyorum.

Çok fazla su içmiyor hatta baya az içiyor su şelalasi almayı düşünüyorum bu yüzden.

Evet tüy dökülmesi vwr birazda fazla gibi

Shaco

benim köpeğimde aynı şey oldu çiftb dikiş attı veteriner yalasada açmaması için ve temizleyip nemlendirsin diye sonra dikişleri aldı ince ip zaten yakalık kediyi gerer bence geçmiş olsun iyi atlattıysanız ne mutlu