Uygun Fiyata Kedi Tırmalaması Evi

Shaco

Uygun fiyata büyük ve çok katlı kedi tırmalaması alan var mı nereden aldınız önereceğiniz bir yer var mı biraz reklamvari olucak ama benimki normal basit tırmalama çubuğu oğluma seveceği bir şey almak istiyorum

22 CEVAP

Hatice00

Peluş olduğu için tüy çok oluyor ama bilginiz olsun yıkama gibi bir imkanı da olmuyo tüy toplama rulosu ile alabilirsiniz tabi bilginize :)

Pinarac

@Hatice00 attığınız linkteki ürüne bayıldım bende en kısa sürede alacağım çok güzel görünüyor :)

ZehraBulutt

Peluşlar başta çok tüy döküyor ama ben bulaşık eldiveni giyip topladım tüylerini, bir de sildim artık hiç tüy dökmüyor. Yazın *******'tan 2 mt'lik ağacı 350 liraya aldım, kapanmadan önce çok indirimler yapmıştı, iyi ki almışım.

Shaco

hatice attığın ürünü bende çok beğendim kaliteliye benziyor ve pelüş dediğiniz gibi tüyleri kalmaz üstünde yorumlarda iyi bütçemi aşarım 100 lira fazla veririm ama iyi alırım çok teşekkür ederim hepinize :=)

Shaco

ürünleride çok iyi fiyatlarıda siz demesiniz bilemeyecektim

Shaco

kışın içerde ve yağmurda :)

Shaco

ve şuan 2. yırtılan koltuk kılıfı ve dedemler kızıyor :)