Uygun Fiyata Kedi Tırmalaması Evi

Shaco

Uygun fiyata büyük ve çok katlı kedi tırmalaması alan var mı nereden aldınız önereceğiniz bir yer var mı biraz reklamvari olucak ama benimki normal basit tırmalama çubuğu oğluma seveceği bir şey almak istiyorum

22 CEVAP

burcuadali

bütçeniz nedir?

myadl

evde alet edevat varsa tahta kestirip biraz da halat alarak kendizin yapabilirsiniz

nidaxu

instagram: pethomealpi
biz de burdan aldık çok memnunuz

Shaco

biraz fazla veririm miss-kaputas-kedi-tirmalamasi-yayli-kedi-oyuncagi-p-hbv00000qmm6j
bunu alırım ben daha hiç ************n sipariş vermedim kaç günde ele ulaşıyor kargo

nidaxu

bulunduğunuz yere göre değişir sokağa çıkma yasağında da çalışıyo kargo şirketleri çok geç geleceğini sanmam ***********ya güvenebilirsiniz ben çoğu şeyi ordan alıyorum

Hatice00

https://www.***********.com/patihomes-katli-kedi-evi-tirmalamali-p-HBV00000CFAJO?magaza=Patihomes
Bundan almıştım fiyat butcenizin üzerinde ama ben çok memnunum kedimde tepesinden inmiyo :) ahşap olduğu için tüy tutma derdi yok yattığı yerlerdede cırt cırtlı minderler var ve kılıflı çıkarıp yıkanabilir

Shaco

bütçem 300 civarı diyelim alet işleriyle uğraşmam ve hazır almayı tercih ederim

burcuadali

Şu linklerdeki ürünlere göz atabilirsiniz https://www.***********.com/turkuaz-pet-tr211-draco-katli-kedi-evi-35-x-35-x-112-cm-p-HBV00000KTP55?magaza=turkuaz%20tırmalama&wt_gl=cpc.6824.shop.nelk.petshop-ssc&gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi2-KE1tKM7BmGk3IASmUaDOW-Yr1E01zvLadIjOjUacCxmcjH3MsJNRoCnjQQAvD_BwE

https://www.***********.com/miss-lunapark-tirmalama-ve-oyun-standi-gri-60-40-140-yayli-kedi-oyuncagi-p-PTMISSMS009GRI?magaza=Misspet&wt_gl=cpc.6824.shop.nelk.petshop-ssc&gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi247Ix4kQAQwvr-1Zh9S7dpi6y33eCeNJXRxsJI1RGUGUJd6FCuruiBoC19MQAvD_BwE

Shaco

hpsi buradan sipariş vermdim hiç kan günde geliyor kargo aksalklık çıkıyor mu

Shaco

sizin sayenizde bir obur daha sefa sürecek :D hadi bkaalım hayırlısı

nidaxu

iyi günlerde kullansın:))))

velicankaya

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/cat-hause-tirmalama-kedi-evi-124x55x40cm-gri-s9.html
Bu Ürünü alabilirsin ben kedime kullanıyorum çok seviyor sizde tavsiye edebilirim

burcuadali

ben genel olarak bu tür araç gereçleri ***********dan alıyorum, fiyat skalası geniş oluyor, her bütçeye göre seçenek ve çeşit var bugüne kadar kargoda problem yaşamadım hiç 2-3 günde elime ulaştı hep ürünlerim gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

Anonymus552223

Sizin oglunuz disari cikmiyo mu zaten, tirmalasin butun agaclari disarda:))

Shaco

yetişkin kedide(iri-büyük) içine rahat girebiliyor dimi boyutlarını görmeden anlayamıyorum :)