Kedi Sahiplenmek

Minimesi

ArkaşDaşlar 10 aylık erkek Ankara kedim var 2.kedi sahiplenmek istiyorum sizce becerebilirmiyim masraf olarak problem yok ama 2kedi zor olurmu ve kedim diğer kediyle kavga eder diye korkuyorum ve dişi kedi alamam annem dişi kedi nedense izin vermiyor erkek kediye bitek izin veriyor bende bizim kedi diğer kediye saldırımı diye düşünüyorum çünkü kedim çok kıskanç eve çocuk misafir gelmişti 3 yaşında koridorun gözükmeyen köşesinde çocuğu sıkıştırmış tıslıyordu tüylerini kabartmıştı tam saldırcaktı son anda fark ettik acaba diğer kediye saldırırmı

4 CEVAP

Aysenmstura

Ankara kedileri asabi kediler oluyo diye duymuştum kediniz erkek birde erkek kedi sahipleneceksiniz bence büyük ihtimal anlaşamazlar

Anonymus552223

Disi kedi yavrular diye izin vermiyordur ama erkek de olsa kisirlastirmaniz gerek. Evin heryerine işemeye baslayinca anlayacaksiniz

Minimesi

Zaten erkek kedimi kısırlaştırdık ama annem dişi istmeiyor

Kontesiim

Bu birazda kedilerin karakteriyle ilgili bir durum.Kimi kedi daha çabuk kaynaşıp uyum sağlar kimisi kabullenmekte çok zorlanır.Ama şahsi görüşüm kediniz erkekse yanina dişi almanız birbirlerine daha çabuk alişmalari açisindan.Annenizi bu yönde ikna etmeye çalişın derim.