Köpek Ne Cinsi

Sulecrn

Sokakta bulduk ve sahiplendik sizce cinsi nedir

10 CEVAP

Kedimiriltisi

Çok güzelll ve ürkek bir bebiş. İnsanlar cins merak etmekte haklılar çünkü cinslerin kendine has hareketleri çok baskın oluyor.

gguullssuu

umarım sahiplenme kararınızı etkilemez ancak büyük ihtimal cins değil

hayvansever_

labrador kırması olabilir mi? Benzettim biraz ama daha ufak belli olmuyor pek. Çok tatlıymış umarım yeni yuvasında çok mutlu olur. Bize her zaman en küçük sorunuzu dahi sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

jamesdeen

Çok hayret ettim sizi linç etmediklerine. Birisi kedisinin/köpeğinin cinsini sorduğu an o kişiyi hayvan düşmanı ilan edip ''cins olmasa sokağa mı atacaksınız'' diyen bir kitle var. Çok şaşırdım hayretler içerisindeyim şu an.
Bu arada minik çok tatlı maşallah

Linsenpai

Tam büyümeden pek belli olmaz cinsi. Ama çok tatlı maşallah, hayırlı olsun ^^

İnanilmaz güzel

Sulecrn

@gguulluussuu
Hayır asla etkilemez zaten sahiplendik sadece cinsini merak ettim teşekkür ederim

Sulecrn

Hepinize çok teşekkür ederim ♡♡♡

Gokgokgok

Maşallah Çok tatlııı

Sulecrn

Şanslıyız