Kedimiz Ona Aldığımız Evde Uyumuyor Ve Sevmiyor,Nasıl Alıştırabiliriz ?

ismailsari_

kedi scottish fold

5 CEVAP

Badems

Kedinin cinsi yatak secimini belirlemez, cinsi bu diye belirtmenize gerek yok. Her kedi yatakta yatmayi cazip bulmayabilir bu dogal bir sey. Ustu kapali olan yuva tarzi yataklar daha caziptir onlar icin.

KediKasik

Zamanla alışır. İnternette ve veterinerlerde kedi nanesi diye bitki vardır bu kedinin hoşuna gider ama her kediye etki etmez.

Tarcinn

Kendisi ihtiyaç duyduğu zaman kullanacaktır evi/yatağı

ismailsari_

kedi nanesi sprey sipariş ettim inşallah işe yarar

Catnip bazı kedileri hiç etkilemez iken bazılarının çok hoşuna gidiyor, sprey o yüzden bir çözüm olabilir.

Eğer işe yaramazsa yatağın yerini değiştirebilirsiniz, genelde yatakta yatmamalarının sebebi yatağı değil yatağın bulunduğu yeri sevmiyor olmalarıdır.