Kısırlaştırma Operasyonu İçin Klinik

Rkandu11

Merhabalar, Eskişehir’de ikamet eden arkadaşlarımızdan tavsiye bekliyorum, teşekkür ederim.

8 CEVAP

poughkeepsie

1 soru sormanız yeterli gören ve bilgisi olan mutlaka cevap verecektir zaten

Busesi

Adalar veteriner kliniği veya angora veteriner kliniğini tavsiye ederim.

Busesi

Angora bu günlerde evden kedinizi alarakta yardımcı oluyor sağlık konusunda her kontrollerini yapabilecek alet edevatları bulunuyor. İnternetten de araştırabilirsiniz

Rkandu11

@Busesi, ilginiz adına çok teşekkür ederim, sağolun :))

Enesakinx

Kedimin tüm aşılarını Acil Veteriner Kliniğinde yaptırdım. Çok ilgililer kesinlikle güvenebilirsin. Korona dolayısıyla İstanbula dönmek zorunda kalmasam kısırlaştırma operasyonunu da orada yaptırırdım. Fiyatı dişi kedi için 470TL di galiba. Bir arkadaşım dişi kedisini orada kısırlaştırdı süreçten çok memnun kaldığını söyledi.

Rkandu11

@Enesakinx, eyvallah çok teşekkür ederim, sağolun :))

Minimesi

Ben deva veterinere gidiyorum kedimi sahiplendiği günden beri çok memnunum eski stadyumun oralarda. Kedim aşı olurken sesini bile çıkarmıyor öyle söylüyeyim.

Rkandu11

@Minimesi, eyvallah çok teşekkür ederim, sağolun :))