Kedimizin Cinsini Bilmiyoruz

Meliodas

Bir arkadaşımızdan kedi sahiplendik fakat ne arkadaşımız ne biz kedinin cinsini bilmiyoruz daha 20 25 günlük

15 CEVAP

ZehraBulutt

Tekir, 20-25 günlükten büyük duruyor ama yine de anneden ayrılmak için ufak, annesi yok muydu?

Meliodas

Annesini araba ezmiş maalesef başka bir anneden süt emzirmeye kalktık bir 25 gün kadar emzirdi sonra kesti bizde sahiplendik

psabrk

Ayrıca çok tatlı ^_^
Maşallah minnoşa,umarım uzun bir ömrü olur sizlerle beraber.

Meliodas

Evde kaybolacak çok fazla spot var kaybolmasın diye taktık zili sayesinde duyuyoruz geçen gün yatağın örtüsünün içine girmiş yatmış iki saat onu aradık hareket etmese bulamıyacaktık ????

Anonymus552223

1.5 aylik kediniz. Mutluluklar dilerim

psabrk

Tekir

kubracetin9

Bencede tekir, nasıl güzel bir bebek maşallah

Linsenpai

Minnoş bir gri tekir. Hayırlı olsun:)

ZehraBulutt

Çok iyi yapmışsınız, uzun ve saglıklı bir ömür dilerim, çok tatlı bir bıdık :)

o tasma ona biraz büyük ağır gelebilir 2 aylıkkken falan takın bence o tasmayı

Linsenpai

Hayırlı olsun size şans getirir umarım bu güzel bebek ❤️

Shaco

gri tekir çok hoş bir ton maşallah sağlıklı ömürler dilerim

Kontesiim

Çok şirinmiş ömrü uzun olsun bu güzel tekircanın :)

Ireemclk_

Benim kedime benziyor. Veteriner Tekir kırması British demişti. Öyle olabilir

suledoruk

Gri tekir :)