Köpeğime Günlük Kaç Gram Mama Vermeliyim

kmrn89

3.5 aylık pomeranian kızım var. Acana puppy small bredd aldım arkasında 40 gr 1/3 yazıyor. Günde 40 gr mı 3 e bölüp sabah öğle akşam 15 er gram mi vermem lazım. Eğer öyleyse çok az değil mi. Biri beni aydınlatırsa çok sevinirim...

3 CEVAP

köpeklere çok hakim değilim ama yazdığınız ölçüye göre günde 3 öğün 40 gr şeklinde vermeniz gerekiyor

yani 3x40gr dan günlük 120 gr

40 gr olmasina imkan yok kediler bile 60 gr dan asagi beslenemez. Ki kopejler 100 den baslar en bebek halleriyle 40 40 40 seklinde 120gr muhtemelen