Kediyi Kuru Mamaya Alıştırma

eraymaden67

Kedim 2.5 aylık royal canin baby kuru mama kullanıyorum ama yemiyor çok aç kalırsa bikaç tane alıp gidiyor ama royal canin konserve yaş mamayla karıştırınca yiyor hepsini günde 3-4 kere karıştırıp veriyorum öyle doğru mu yapıyorum bilmiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum. çoğu kişi ikisini ayrı vermem gerektiğini söyledi.

7 CEVAP

çok fazla yaş mama veriyorsun bu yüzden kuru mamayı reddediyor olabilir

Bence de ayri verin. Başka marka deneyebilirsiniz zaten Royal Canin kaliteli degil içerik olarak.

Alaracatlover

Başka r markada deneyebilirsiniz :)

eraymaden67

hangi mama markalarını önerirsiniz peki?

matisse proplan bütçeniz varsa nd kesinlikle

Proplan cok onermem icerigi onun da iyi degil purina urunu zaten.

En kaliteliler : Orijen, Acana, Instinct, ND
Kaliteliler : Fitmin Purity, Bravery, Matisse, Naturea
Orta kalite : Brit Care, Profine, Golosi, Sanabelle

Dipnot : Naturea'nın sadece köpek maması var, kediler için sadece yaş maması var.
Dipnot 2 : Brit Care'in bazı serileri hiç iyi değil "missy" serisi orta kalite diğerleri ( lily ve sunny ) kalitesiz.

Fatmaduven

Profine olabilir içeriği iyi .