Acillllll

Cathorn

hamsterimi kafesinde çok halsiz buldum buz gibi kalbi atıyor yere koyunca sürünüyor hiç bişi yemiyor hareket etmiyor gözleri kapalı her şey normaldi sadece çok su içerdi tuvaleti falan iyi bütün hastalıkları biliyorum 9 10 aylık fala yardım edin ne yapabilirim ölüyor mu

21 CEVAP

GlsmKrpk

Çok üzüldüm .
Aynı durumu yaşadım sizi çok iyi anlıyorum. Elden bir şey gelmiyor maalesef

Cathorn

SON DURUM öldü sandım kutuya koydum bakmadım sonrat ekrar aktıpımda ağzını kusar gibi açıp kapadığını gördüm nefes almaya çalışıyor gibiydi ama hala çok ruhsuz

Cathorn

Çabaladı ama son nefesini verdi.Kurtaramadım Koca yürekli kızım. hiç unutmayacağım seni

GlsmKrpk

Vadesi geldiyse ne yaparsak yapalım olmuyor.
İçinizi rahatlatmak için şunu diyebilirim ; şeker hastalığını erken teşhis etseniz ve tedaviye başlatsanızda sonuç değişmezdi ancak süre uzardı biraz. Eminim çok iyi bakmışsınızdır

Cathorn

teşekkür ederim

Fisequn

Merhaba geç yazıyorum ama neden öldüğünü anlatayım hamsterinizin maalesef diyabet (şeker) hastalığına yakalanmış diyabet olduğu için çok aç hisseder çok aç hissettiği için tüm yemini bitirmiş buda şekerini yükseltmiş vücududa idrarla şeker attığı için hep su içmek istemiş idrar yetersiz kaldığı için bi süreden sonra vücut dayanamamış en sonda nefes almaya çalışması aslında nefes darlığı çektiği için öyle yapmış aslında insanlardada böyle neredeyse birebir olay yaşanır insanların tek farklı yanı şekeri düzeltebilmeleri insülin kalemleri ile veya hapları geçmiş olsun.