Kedilere Neden Tasma Takılmamalı İşte Nedenleri

14 CEVAP

Shaco

kedileri zaten bütün gün içeride neden tasma takarlar bilemem dışarı çıkarcaksan vücuda geçirmeli tasma al daha rahat

pillikontes

3 kedim var ben hiçbirisine tasma takmadım kıyamadım tasmalı bir kedi görünce boğuluyormuşum hissi gelir neden bilmem şimdi bu yazıyı okuyunca evde tasma takanlar da belki vazgeçer diye düşündüm

pillikontes

linki kopyala yapıştır şeklinde açarsanız gözükecektir direkt tıklamayın farklı sayfa açılıyo

pinarcaya

Cok korkunc:( ufak bir zorlamada hemen acilan tasmalari tercih etmek lazim. Kemer gibi olanlar gercekten cok korkunc.

Shaco

kediler her tarafa giriyor tırmanıyor zıplıyor takılması normal

Ben de hiç takmadim simdiye kadar. Kaçma gibi imkani yok hem kisir hem de yetisebilecegi acik pemcere balkon kapisi vb yok

Linsenpai

Ay biz çok korkunç bi olay yaşadık tasma yüzünden :c bizim minik evde sürekli kayboluyor bulamıyoruz diye çıngıraklı tasma takmıştık resmen bi saat içinde mahvetti kendini ordan oraya attı çıkarmak için. Çıkarmaya çalışırken boynundaki damara zarar vermiş kocaman apse olup şişti, iki hafta boynunda kocaman açık yarayla gezdi yavrum benim :( valla şimdi görmek bile istemiyorum tasma denen şeyi..

pillikontes

Linsenpai çok geçmiş olsun inşallah bir daha yaşanmaz :(

Linsenpai

Çok teşekkürler şimdi iyileşti tamamen bir şeyi kalmadı şükür, bi daha da asla takmam tasma /: içim parçalandı onu öyle görünce kendimi suçladım benim yüzümden oldu diye..

pillikontes

acı da olsa bir deneyim yaşamışsınız önemli olan aynı hatayı tekrarlamamak :) can dostunuzla nice sağlıklı uzun ömürler dilerim :))

Anonymus552223

O tasma olaylarına ben de kücukken girismistim bir kez, oynaya oynaya beline kadar indirmis nasil becerdiyse, sanirim fazla sıkmamısım. Bir daha da takmadim.

Kontesiim

Ben kızıma kullanıyorum takarken hiç sorun çıkartmadı alışık olduğu için rahatsiz etmiyor onu.Yumuşak tasma kullanıyorum ve çabuk açılıyor.Kemerli olanlar sert olduğu için rahatsiz edici geliyor

Zukoo

Kedime daha yeni tatlı duruyor diye tasma aldım ama hiç takmadık henüz. Yazılanları okuyunca korktum, takmam sanırım