Mama Tavsiyesi

Ulasaydiner

3 Aylık yavru pug sahibiyim köpeğim çok fazla tüy dökmeye başladı mamasını değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz

6 CEVAP

Hangi mamayi kullaniyordunuz?

En kaliteliler : Orijen, Acana, Instinct, ND
Kaliteliler : Fitmin Purity, Bravery, Matisse, Naturea
Orta kalite : Brit Care, Profine, Golosi, Sanabelle

Dipnot : Naturea'nın sadece köpek maması var, kediler için sadece yaş maması var.
Dipnot 2 : Brit Care'in bazı serileri hiç iyi değil belirli olanlar orta kalitr diğerleri kalitesiz.

hayvansever_

hangi mamayı kullanıyordunuz, bir de bütçeniz ne kadar kilo başına?

pashav89

True Instinct şiddetle tavsiye ederim.

Ulasaydiner

Hayvansever_ limit 350 tl ve eski sahibi kedi maması veriyormuş

Ulasaydiner

Cevaplarınız için teşekkürler :) hepsine bakıcam

Ulasaydiner

True instinct biraz pahalı geldi gümrükte fiyatını şişirmişler gibi