Chiwawa Mı Malta Mı???

Anket

Chiwawa
(1 oy)
Malta
(8 oy)
Toplam (9 oy)

Arkadaşlar 2 köpek türü düşünüyorum apartmanda yaşıyorum chiwawa ve malta düşünüyorum hangisi daha iyi olur araştırıp baktım ama tam sonuca varamadım var mı bir öneriniz bir de yazları kuzenlerimin vs evine gidiyoruz ordakilerle de anlaşabilmesi iyi olacaktır :) anket başlatıyorum chiwawa mı malta mı herkes düşüncesini belirtirse sevinirim

2 CEVAP

ygiz_mrtt

Kuzenleriniz küçükse chiwawalar çocuklarla anlaşamıyor ve apartmanda oldukça havlıyorlar. Maltese hiperaktif olsa da chiwawa kadar havlamaz.

Peki beagle öneir misiniz beagle dan şüphelerim var 3 4 saat yalnız kalması gerekiyor maalesef oyuncakları vs idare eder mi koltukları vs söker mi die korkmuyorum oysa beagle tam istediğim boy ya da beagle a benzer bir tür öneriniz var mıdır??