Renk Ve Yavru

Yagizsolakk

sim siyah ankara ve bem beyazda ankara kedim var bu ikisinin çiftleşmesinden ne renk yavrular çıkar?
merak ediyorum

Bana öyle renk ne fark eder yok işte bu tipleri anlamıyorum falan denmesin ben gayet merakla soruyorum. Bedava sahiplendireceğim zaten. Para göz degilim. Her canlı candır!

8 CEVAP

forzaemre59

Genotip ve fenotip konularına bir bakın.

poughkeepsie

Benim bebenin anası british silver tabby, babası bembeyaz chinchilla ama kendisi british brown tabby olarak çıkmış :D Geçmişi önemli sanırım atalarında olan renk çıkabiliyor

Aysenmstura

Sadece anne babaya çekmiyorlar siyah beyaz iki kedinin eşleşmesinden çok farklı renk yavrular çıktığını gördüm hiçbiri ne anneye ne babaya benziyordu :) geçmiş soylarındaki ağır basan renkler önemli sanırım

Fatmakrkmz

Genotip ve fenotipten kaynaklı bir durum :/. Soyundaki diğer kedilerin ağır bastığı olabiliyor. Aynı iki kahverengi gözlü bireylerden mavi gözlü çocukların olması gibi :). Umarım çok tatliş renklerde olurlar

Anonymus552223

Siyah ankara kedisi oluyor muymus? Tuxedo cikar belki cok guzeller

Zeke

Genelde babaya çekiyorlar.
2si siyah 1i beyaz gibi olabilir mesela

Yagizsolakk

sorum soruldu cevabımı aldım herkese teşekkürker konu adıma kapanmıştır*

Yagizsolakk

Herkese teşekkür ederim. Süpriz olacak gibi. Ve ayrıyetten kişinin britishi olurta cinsin ne önemi var tarzında ahkam kestigini gördüğüm için şöyle böyle demeyin yazmıştım herkese teiekkür ederim. İyi günler. ????????