Bir Golden Sahipleneceğim

yusuferkan

Selamlar bir köpek sahipleneceğim sahibi köpeği alacağım gün benimle birlikte gelmek istediğini söyledi sorum şu köpekle ayrılırken bir tanıdığım eski sahibini hep o gittiği yerde ömür boyu bekleyeceğini söyledi yeni sahiplerine alışamayabileceğini ve sözlerimizi dinlemeyebileceğini söyledi bu konu hakkında birşeyler söyleyeblirmisiniz ?

2 CEVAP

Evrimmm

Sanmıyorum ilgi olduğu sürece köpekler herkesi sevebilir sizi de o kişi kadar sevecektir

miniyavru

Kolay kolay eski sahibinden ayrılmak istemez sanada 2-3 aylığı geçmişse zor alışır dediğin gibi senin dediklerini dinlemeyebilir yani 1-2 aylık değilse işin zor hatta ilk zamanlarda kaçma şansı da var sahibini bulmak için tabi 2-3 aylığı geçmişse kaçmaya çalışabilir bir de eski sahibini çok seviyorsa kaçma ihtimali çok yüksek bence sahipsiz çok köpek var büyük ihtimalle sizin olduğunuz şehir de de çok sokağa atılmış vs köpekler - köpek yavrular vardır yerine sahipsiz yavru ya da büyük köpekleri sahiplenebilirsin gördüğüm kadarıyla golden de çok var hatta petlebi yani burada da ilanlara bakabilirsin ya da başka yerlerde de ilanlar var bence sahipsiz almak daha doğru olur ayrıca güzel bir yuvası olmuş olur sahipsiz köpeklerden birinin yardımcı olduysam teşekkür ederim......