Kopegime Yeni Sahip Arıyorum

cesur6797

Kopegime yeni sahip arıyorum ona iyi bakabilecek herhangi biri

14 CEVAP

tubanur

Nefes aldığınız her an sizi affetmesini dileyin.

tugbagursoyy

Bir şey sorucam ileride çocuk sahibi olduğunuzda da çok ağlıyor ve tuvaletini tutamıyor diye başkasına vericek misiniz?

tugbagursoyy

O zaman sahiplenmicektin. Tuvalet eğitimi kolay bir şey değil diye bas bas bağırıyor herkes. Düşünecek bir durum yok kimin düşüncesiz olduğu ortada lütfen bir daha hayvan sahiplenme onların iyiliği için. Bırakıcaksan alma bırak başkası sahiplensin belki ölene kadar yanında olur

fatmatina

bir insanın aşama aşama köpeğinden vazgeçişini gördük sizinle:( keşke vazgeçmeseniz biraz daha sabretseniz çiş eğitimi veremediğiniz için vazgeçiyorsunuz sanırım eğer aileniz ile yaşıyorsanız evet çiş büyük sorundur evde ama sabretseniz biraz daha araştırsanız belki hal olur ve vazgeçmek zorunda kalmazsınız sonuçta siz ona bağlanmışsınızdır aynı şekilde oda size bağlanmıştır profilinize baktım bayağı tanımlayıp açıklamışsınız sevmişsiniz oda size bağlanmış vazgeçmek sizin için zor olacaktır tabii yine karar sizin iyi düşünün.

tubanur

Sizin gibilere laf anlatmaktan yoruldum. Kendinizi aklamaya çalışmanız, vicdanınızı rahatlatma çabalarınız falan... Yorumsuz.

arkadaslar lutfen hayvanlara bakamıyacaksak almayalım onlarda bi canlı

arkadaslar lutfen hayvanlara bakamıyacaksak onları almıyalım sonucta onlarda canlı

cesur6797

Evet ben çok düşündüm bu konuyu günlerce agladigim oldu benim hatta beraber uyuyoruz benim yatagimda yastigimda yatıyor fakat ailem çok zorlanıyor bende vermek istemiyorum ama gerçekten bakamıyorum çok zorlanıyorum apartmanda duruyoruz cok ses çıkartıyor şikayetçi oldular evde bir tane bile halimiz yok çiş eğitimini bir türlü veremedim bu yüzden sahip ariyorum

Karar sizin diyorum öncelikle. Fakat bu karardan sizi vazgeçmeye ikna etme yükümlülüğü hissediyorum kendimde. İlk olarak, bir köpek erişene kadar kasları tam gelişmez. Bu da demek oluyor ki, köpeğiniz tuvaletini tutamaz. Bunun saatlerini siz ayarlayacaksınız. Aşıları bitmiştir muhtemelen. Her yemek ve uykudan sonra dışarı çıkarıp tuvaletini yapana kadar gezdirin. Yapınca ona doğru bir şey yaptığını belirtin, bu gerek ödül mamaları, sosisler gerekse oyun ve sevgiyle olabilir. Her yemek ve uyku seansından sonra bunu tekrarlayın. Eve yapınca da amonyaklı veya sirkeli suyla silin ki bir daha oraya yapmasın, diretmesin. İnanıyorum ki 1 haftada öğrenecektir. Köpek eğitiminde sabır sürerlilik ve kararlılık olmalı. Bunları yapamayacaksanız köpek sahiplenmemek en doğrusu. Havlama konusunda ise Kral Köpek Ailesi'nin youtubeda çok yararlı bir videosu var bunun hakkında, onu mutlaka izleyin. Kolay gelsin.

Umarım evladınızdan bu kadar kolay vazgeçmezsiniz..

miniyavru

Bence tuvalet eğitimi spreyleri var bu sitede de var köpek eşyalarında bulabilirsiniz ondan alıp tuvaletini yapacağı yere sıkarsanız o yere tuvaletini yapacaktır tabi 2-3 günde alışır yani tuvalet eğitimi hiç zor bir iş değil bu siteden bir tuvalet eğitimi spreyi alın sorununuzdan kurtulun

gokceyigit

BENİM KÖPEGİM KAYIP ONU ÇALDILAR .CESURA BAKABİLİRİM

cesur6797

Pardon da ben kendimi afettirecek birşey yapmadim saçma sapan yorumlar yapmayin

cesur6797

Adam gibi yorum yapmiyacaksan hiç yapma bir skntim var ki demek böyle bir şey yazmışım buraya yardımcı olmaktansa köstek o luyosunuz ben çok mu merakliyim zannediyorsun kopegimi vermeye . Annem çok üzülüyor bana ver dedi ne yapabilirim . Annem herşeyden daha önemli Ben isteyerek aldim paşalar gibi de baktım hi cbirseyini eksik bırakmadı yeri geldi okulda yemek yemedim aşı parası biriktirdim yeri geldi apartmanda şikayet yedim yeri geldi azar işittim ona rağmen annem birşey dmedigi için ben pes etmemdim fakat annem zorlanıyoruz çiş egiimi olmadığı için ben de vermek zorundayım insanları bilip bilmeden yargılamak ne kadar basit ya insan bir düşünür sanki siz hiç hayatınızda birssylerden vazgeçmesinin öngörü davrandığına önce bir sor tamam mi

miniyavru

gokceyigit Bana ver benmi köpeğim çalındı demişya ona ver