Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedi Gribi

serhatbio
serhatbio

184


Merhaba, 1 ay önce 2.5 aylık bir yavru kedi sahiplendik. Ancak kediyi alırken burun akıntısı ve hapşırık vardı. İlk başta tablet antibiyotikle tedaviye başladık, geçmedi. Kan tahlili yapıldı, sıvı süspansiyon (agumentine) antibiyotik ve vitamin takviyesiyle 2 hafta devam ettik, geçmedi. Burun akıntısı için mukolitik (Asist) kullandık, geçmedi. En son antibiyotik ve bağışıklık güçlendirici (Zylexis) enjeksiyon yapıldı, Azitrol antibiyotik ile devam edeceğiz. Ancak yavrucak perişan oldu. Daha önce bu durumu yaşayan ve tavsiyesi olan var mı?


7 Cevap

serhatbio
serhatbio

184


Yok mu yardim edebilecek olan


esnn
esnn

172


çok geçmiş olsun. bende kedimi aldığımda aynı sorunları vardı.4 ayı geçti. şuanda biraz hafifledi ama hala devam ediyor.nefes alıp vermesi zor oluyor.bronşit astımı varmış. ve steroid tedavisi uygulanacakmış.ancak aşıları tamamlanmadan bu tedaviye de başlıyamıyoruz. aşılarını olması için de bağışıklığının düzelmesi gerekiyormuş. şimdi ise zylexis önerdiler.. ama ne kadar işe yarar bilemiyoruz.
siz kullanmışsınız. acaba bir değişiklik oldu mu kedinizde? ..bu ilaçtan sonra.. birde perişan oldu demişsiniz ya..bu süreçten ötürü mü demek istediniz acaba, yoksa bu ilaç kullanımından dolayı mı? ..yani tavsiye eder misiniz? .. şuanda nasıl kediniz?


Muhabbetsever
Muhabbetsever

569


Çok geçmiş olsun


Duman14
Duman14

14039


Benim kedimde çok narin aynı şekilde grip oldu çok hapşurdı burnu ve gözü aktı ateşi çıktı vet iğne yaptı ilaç ve vitamin takviyesiyle iyileşti bağışıklık sistemi güçsüz olabilir hala iyileşmediyse bu kadar uzun sürmedi bizim ki


Pandalive
Pandalive

597


Çok geçmis olsun


Pandalive
Pandalive

597


Kediyi sıcak tutun yormayın


Pandalive
Pandalive

597


Bırakın uyusun


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
476 Görüntüleme
7 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor