Bu Kedi Otu Nasıl Ekiliyor Ben Aldım Ama İçinde Sadece Bi Poşet Tohumla Karışık Bişeyler Vardı Nası

Kabın içinde sadece bi poşet çıktı topraklammı ekicez nasl ekicez

4 CEVAP

velicankaya

Saksınızı toprakla doldurun üstüne tohumu serpin ardındanda biraz toprak serpin sonrada can suyunu koyun hergün sulayın 6-7 santim olunca kendinize verebilirsiniz

dileyy

Ben de aynı markayı aldım. Kullanım talimatında su verip belirli güneş ışığı alan bi yere koymamızı söylemişler.

Topragi 2 ye bolun 2 de 1 ini koyun sonra ustune cim tohumlarinin hepsini koyun ustune kalan topragi koyun islak olacak sekilde ne cok ne az sulayin duzenli sularsaniz kisa zamanda cikacaktir.

hayvansever_

normal tohum eker şekilde ekin her gün biraz sulayın güneşin altında dursun büyüyene kadar umarım faydasını görürsün bizimki yüzüne bile bakmadı.