Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

essctn

Merhaba ben bir köpek sahibi olmak istiyorum ama eğitimi süreci ve bebeğim de olcak onu da göz önünde bulundurarak bir secim yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

3 CEVAP

Evrimmm

Çiş eğitimi,tüy dökümü,parçalanmış eşyalar,yırtılmış giysiler,salonun ortasına yapılan tuvaletler her cins aynı bunlara razı iseniz yardımcı olalım

Holosko

@banayuvaol veya @petyuva ya bakin

dollfacepersian

Yavru köpek bakımı aynı insan bebeği gibidir. Hatta daha zordur. Çünkü yetişkin olsa bile her zaman size bağlı şekilde yaşayabilirler. Bence ya bebeklerle arası iyi,temel eğitimi almış yetişkin bir köpek sahiplenin ya da bebeğiniz büyüyünce sahiplenin