Yaşlı Kedi Bakımı Nasil Olmali (+10 Yaş)

Yaşlı bir kedim yok kedim henuz 2 yasinda fakat yasli kedi bakimi yetiskinlerden farkli oluyor bunu detayli aciklayan bir site varmi? Link birakabilirseniz cok sevinirim. Gormede zayiflama isitmede zayiflama gibi belirtileri nasil anlariz bir de.?.

6 CEVAP

Yaaa :DD ben kedim yaslansin istemiyorum ya :( cok zorlaniyorlar dişi falan kalmiyo bile ztn gormustum. İnsanlar da oyle oluyor gerci. Neyse daha oyun oynayarak gecirebilecegimiz 8 yilimiz var .d

Bizim veterinerde de 14 yasinda bir kopek var bi ara kardilastik gittigimizde duyma ve gormede baya kaybi var ama saglikli gercekten cok ozeniyorum sahibine, cok iyi bakiyor kopegine.

Anonymus552223

Benim kedimde cok sukur simdilik bir degisiklik yok. Biraz hareketsiz eskisine gore tabi

Linsenpai

Yaşlı kediler hakkında tek bildiğim dişleri eskisi gibi sağlam olmadığı için özel bi mama yemeleri gerektiği /: bizim vetin kedisi var 14 yaşında yanakları falan sarkık sldlflgş

ZehraBulutt

Keşke ömürleri bu kadar kısa olmasa off :(

ZehraBulutt

Burda en yaşlı kedisi olan epiglottis var 8 yaşında kedisi, o bilgi verir belki.